کلینیک پوست و مو فردیس فلکه دوم ❤️

کلینیک پوست و مو فردیس فلکه دوم ❤️ 765 455 دکتر امید شعبانی

بهترین کلینیک پوست و مو در فردیس

بهترین کلینیک پوست و مو فردیس فلکه دوم کلینیک دکتر امید شعبانی با چند سال سابقه در شهر شهریار ، فردیس ، اندیشه ، کرج شروع به فعالیت کرده است و طی سالیان فعالیت تا به امروز با فراهم کردن به روزترین دستگاه های لیزر سعی در رفع نیازهای پوستی مراجعین استان البرز داشته است.

یکی از مهمترین نقاط قوت کلینیک در رسیدن به عنوان بهترین کلینیک پوست در فردیس ، مجهز بودن کلینیک به تنها دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا که تولید برترین برند آمریکایی لیزر و طبق آخرین متد های روز دنیا ساخته شده است.

لازم به ذکر است تمامی خدمات لیزر حتی لیزر موهای زائد در صورت تمایل مراجعه کنندگان عزیز توسط پزشک  انجام می شود.

کلینیک دکتر امید شعبانی با بهره مندی از چندین دستگاه لیزر جوانسازی و رفع لک و جای جوش قابلیت پاسخگویی رضایت مندانه به مراجعین را در حد بسیار عالی فراهم کرده است.

بهترین دکتر پوست در فردیس کرج:

آیا شما هم به دنبال بهترین دکتر پوست در فردیس کرج هستید؟ امروزه همه به دنبال بهترین کلینیک پوست و متخصص پوست و زیبایی هستند.

 یکی از بهترین روش های پیدا کردن بهترین کلینیک پوست یا متخصص پوست استفاده از نظرات مراجعه کنندگان به آن کلینیک یا متخصص پوست است.

بهترین کلینیک پوست در فردیس کرج:

دکتر امید شعبانی حاضر در کلینیک پرنسس  دارای مدرک زیبایی پوست و مو بوده و با بهره مندی از دانش تخصصی در حیطه زیبایی و درمانی پاسخگوی نیازهای مراجعین می باشند.

از ویژگی های بارز دکتر امید شعبانی این مرکز پرنسس تجربه و مهارت بالا در انجام تزریق ژل و بوتاکس ، جوانسازی پوست ، هایفوتراپی ، مزوتراپی ، افتادگی پلک، کاشت مو سر ، کاشت ریش ، کاشت ابرو و می باشد.

چرا باید به بهترین کلینیک پوست در فردیس کرج مراجعه کنیم؟

همانطور که می دانید انواع کلینیک پوست و مو خدمات درمانی، زیبایی و گاها جراحی را برای مراجعه کنندگان خود ارائه می نمایند.

در صورتی که افراد هنگام بروز مشکلات پوست و مو به خود درمانی روی آورند می تواند سبب وارد شدن آسیب بیشتری به سلامت آن ها شود به همین دلیل مراجعه به بهترین کلینیک پوست در چنین مواقعی می تواند از اتلاف وقت یا تشدید بیماری در فرد جلوگیری نماید.

علاوه بر آن گاهی افراد ممکن است بدون تحقیق به کلینیک پوست و مو نامعتبر و فاقد متخصص با تجربه مراجعه کنند که در این صورت علاوه بر آن که فرد هزینه های بسیاری را صرف درمان های ناصحیح می کند، بیماری هم در آن ها می تواند شدت بیشتری یابد و به طبع سلامت روحی و روانی آن ها را هم تحت تاثیر بگذارد.

بنابراین یافتن و مراجعه به بهترین کلینیک پوست و مو در فردیس کرج از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا در این مراکز پزشک حرفه ای و با تجربه بهترین نوع درمان را برای هر بیمار در نظر گرفته و سبب بهبود سریع تر وی می شوند.

نکته بسیار مهم:

برای یافتن یک کلینیک پوست در فردیس کرج یا متخصص پوست خوب، نباید به نتایج جستجو اکتفا کنید. با جستجوی بهترین متخصص فقط می ‌توانید به اطلاعاتی از آن‌ ها دست پیدا کنید اما نمی توانید اطمینان کنید.

ویژگی های کلی یک کلینیک زیبایی خوب:

 1.  پزشک زیبایی باید دارای مجوز باشد.
 2. کادر درمانی آن برخورد مناسبی با مراجعین داشته و آن ها را به خوبی راهنمایی می کنند.
 3. مجهز بوده و دارای محیط آرام و تمیزی است.
 4. کادر آن در خدماتی که ارائه می دهند، تخصص لازم را دارند.

نحوه انتخاب بهترین کلینیک زیبایی:

 1. در رابطه با بهترین پزشک  های زیبایی در منطقه خود به طور مثال بهترین کلینیک پوست در فردیس کرج از آشنایان خود سوال کرده یا در گوگل جستجو نمایید.
 2. لیستی جامع از اسامی بهترین پزشکان زیبایی تهیه کنید.
 3. به منظور مشاهده نمونه کار آن ها به صفحه رسمی اینستاگرام یا سایت شان مراجعه نمایید.
 4. بهترین روش برای سنجش میزان موفقیت پزشک های زیبایی در ارائه خدمات شان، صحبت با بیماران قبلی آن ها می باشد.
 5. به همین منظور به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده و با بیماران قبلی به گفتگو بپردازید

چطور به بهترین پزشک پوست در فردیس کرج اعتماد کنیم؟

با توجه به افزایش تبلیغاتی که در زمینه پوست و زیبایی در شبکه های اجتماعی و تراکت های تبلیغاتی مشاهده می شود چگونه می توان تشخیص داد که کدام پزشک زیبایی پوست یا کدام دکتر پوست به راستی مرکز پوست، مو و زیبایی است تا برای انجام اقدامات مورد نیاز بدون هیچ نگرانی و ترسی مراجعه کرد؟

پیشنهاد می ‌کنیم برای اعتماد به بهترین پزشک پوست در فردیس کرج این کارها را انجام دهید:

 • اگر پزشک زیبایی مورد نظر وب سایت دارد، فعالیت های پزشک را بررسی کنید.
 • از سایر دوستان و آشنایان خود درباره پزشک زیبایی مورد نظر تحقیق کنید.
 • به کلینیک زیبایی مورد نظر مراجعه کنید و با پزشک پوست و زیبایی گفتگو کنید.
 • درباره شیوه و نتایج درمان اطمینان حاصل کنید.

همچنین افراد هنگام مراجعه به یک پزشک پوست و مو برای دریافت خدمات مورد نیازشان باید به موارد زیر توجه داشته باشند:

 • ذکر عنوان “ پزشک ” در پروانه مطب پزشک که باید در معرض دید بیماران نصب شود.

انتخاب پزشک مناسب نیازمند بررسی است و امیدواریم که برای انتخاب بهترین کلینیک پوست در فردیس کرج ، موارد ذکر شده را رعایت فرمایید.

پزشکان و مراکز زیبایی:

پزشکان مهم‌ ترین جزء در نیروی انسانی هر مرکز درمانی هستند. اگر پزشکان حاذق، ماهر و باتجربه باشند، کیفیت و سرعت خدمات بسیار عالی خواهد بود.

اگر یک کلینیک به گران‌ قمیت‌ ترین تجهیزات و امکانات مجهز باشد ولی پزشکان مهارت و تجربه‌ ی کافی را نداشته باشند، آن مرکز را نمی‌ توان بهترین کلینیک پوست و مو دانست.

بازدهی تجهیزات زمانی به حداکثر خود می‌رسد که پزشک توان و مهارت لازم برای استفاده از آن‌ ها را داشته باشد.

برخی از خدمات بهترین کلینیک زیبایی در فردیس کرج عبارت اند از:

تزریق ژل:

تزریق ژل یکی از خدماتی است که در این مراکز قابل ارائه می باشد. ژل ها و فیلر های تزریقی می بایست از کیفیت خوبی برخوردار باشند و پس از تزریق در اصطلاح گلوله،گلوله نشوند. همچنین پزشک زیبایی می بایست توجه خاصی به ناحیه مورد تزریق، دوز مشخص و ماساژهای پس از تزریق نماید.

تزریق بوتاکس:

علاوه بر مصارف زیبایی، در زمینه درمانی نیز استفاده می شود. به طور مثال برای افرادی که بیش از حد عرق می کنند و یا عرق آن ها بوی ناخوشایندی می دهد، می توانند از تزریق بوتاکس زیر بغل استفاده نمایند.

کاشت ابرو:

گاهی ابرو هم مانند موی سر دچار ریزش می شود. در اغلب اوقات کم پشت بودن و ریزش ابرو مشکلی است که می تواند ناشی از دستکاری ابرو به صورت غیر اصولی، ژنتیک، اختلالات هورمونی یا سایر مشکلات باشد.

روش های بسیاری برای رفع این مشکل مانند تاتو یا هاشور ابرو وجود دارند که پس از مدتی و با کمرنگ شدن آن ها منجر به زشت شدن ظاهر ابروها می شود. بنابراین به قطع می توان گفت کاشت ابرو بهترین روش برای درمان کم پشتی ابروهاست.

کاشت موی طبیعی:

ریزش مو اغلب به دلایل ارثی و بیشتر در آقایان رخ می دهد.در صورتی که این مشکل سریع درمان نشود می تواند موجب طاسی و کاهش اعتماد به نفس در فرد شود.

کاشت مو یکی از روش های پرطرفداری است که می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس و جوانی در فرد شود.

میکرونیدلینگ:

از دستگاه های به روز و پیشرفته در درمان مشکلات پوستی و افزایش کیفیت بافت پوست نیز استفاده می نمایند. لیزرهای درمان کننده جای جوش و کک و مک امروزه به کمک علم پزشکی در حوزه پوست و مو آمده اند. میکرونیدلینگ از جمله دستگاه هایی است که کاربرد های فراوانی در موارد ذکر شده دارد. بهتر است قبل از انجام آن، همه چیز در مورد میکرونیدلینگ را بدانید.

لیزر موهای زائد:

موهای زائد در نواحی همچون بیکینی و زیر بغل بانوان بیش از سایر نقاط رشد می کنند. این موهای زائد نه تنها حجم زیادی دارند، بلکه به راحتی نیز برطرف نمی شوند لیزر موهای زائد شاید بهترین راه برای از بین بردن این موها باشد. تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه مطلوب بسته به ناحیه تحت درمان متفاوت می باشد. معمولا تعداد جلسات مورد نیاز بین ۳ تا ۷ جلسه می باشد.

بنابراین برای انتخاب بهترین کلینیک پوست و زیبایی ، قبل از هر چیز باید به دنبال بهترین دکتر پوست و زیبایی باشید. شما می توانید با شناسایی پزشکان زیبایی در حوزه های مختلف، انتخاب بهتر و البته راحت تری در انتخاب مرکز درمانی خود داشته باشید.

کلینیک زیبایی پرنسس دکتر امید شعبانی یکی از بهترین و پیشرفته ترین کلینیک در منطقه است 

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

شماره تلفن بهترین کلینیک زیبایی 

021-91306562

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.4/5 - ( 30 رأی )

منو