کاشت مژه چیست ؟

کاشت مژه چیست ؟ 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مژه

کلینیک تخصصی کاشت مژه

در کاشت مژه، موها از یک قسمت بدن (معمولا از پشت سر) به پلک بالا یا پایین منتقل می‌شوند. این کار این اطمینان را ایجاد می‌کند که مژه‌ها از نظر ضخامت و طول بلندتر هستند. پس از عمل، باید طبق یک برنامه‌ی منظم از مژه‌ها مراقبت شود.

کاشت مژه دغدغه ی بسیاری از خانم های جوان برای زیبا به نظر رسیدن حالت چشم هاست.بر خلاف مضراتی که چسباندن مژه های مصنوعی روی خط مژه دارد اگر این کار توسط یک فرد متخصص صورت بگیرد باعث زیبایی چشمان شما میشود. کاشت مژه میتواند بنا به دلایل خاصی نظیر ریزش مژه یا مشکلات ارثی و تغذیه ای و کم پشت به نظر رسیدن مژه ها باشد.

زیبایی و داشتن چهره ای دلنشین برای اغلب افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. که موجب  می‌شود تا اعتماد به نفس بیشتری داشته و جایگاه موفق تری در اجتماع داشته باشند. یکی از این روش های زیبایی، کاشت مژه است. کاشت مژه نیز روش های مختلفی را به همراه دارد که اغلب برای ثابت نگه داشتن آنها از چسب های مخصوص استفاده می‌شود.

کاشت مژه به معنی اضافه کردن مژه و موهای مصنوعی و یا طبیعی به چشم به منظور زیباتر شدن چشم است. این روش برای زیبا سازی چشم ها مدت کوتاهی است که در کشور ما رواج پیدا کرده ولی در همین مدت زمان کوتاه به شدت در میان بانوان ایرانی فراگیر شده است.

کاشت طبیعی یا دائم مژه روشی است که معمولا کسانی که به دلیل بیماری یا سوختگی مژه‌های خود را از دست داشته باشند، از آن استفاده می‌کنند. کاشت طبیعی مژه آن‌قدرها که فکر می‌کند، ساده نیست و باید توسط متخصصان زیبایی انجام شود .

در این روش موهایی انتخاب می‌شود که نزدیک‌ترین جنس‌ را به جنس مژه‌های شما دارد. برای هر چشم شما نزدیک به ۵۰ مو انتخاب می‌شود و با ایجاد برش‌هایی بسیار ریز در نواحی مخصوصی از پلک‌های بالایی و پایینی قرار می‌گیرد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو