کاشت مژه موقت

کاشت مژه موقت 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مژه

کلینیک تخصصی کاشت مژه دکتر امید شعبانی

کاشت مژه دائمی و موقت در چند دسته بندی مختلف قرار می گیرد که هر کدام از آن ها توانسته اند انواع مختلفی را به خود اختصاص دهند . زیبایی همواره از گذشته تا کنون یکی از بزرگ ترین دغدغه های بشر بوده است . افراد با اعمال آرایش های خاص متناسب با فرهنگ خودشان تلاش کرده اند که خود را زیبا تر جلوه دهند زیرا این مساله در محبوبیت ، دوست داشته شدن و اعتماد به نفس افراد بسیار اثر گذار است .

اکستنشن یا مژه ی موقت را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی که از جنس مو می باشند می سازند و آن ها را در میان مژه قرار می دهند . در واقع اکستنشن  مژه فیبرهای مصنوعی می باشد که با کمک چسب مخصوص و طبی به مژه های طبیعی چسبیده می شود . معمولا مژه هایی که در اکستنشن مژه استفاده می شوند اندازه های مختلفی دارند که از 6 میلی متر تا 18 میلی متر می باشد .

در این نوع کاشت با استفاده از مژه های مصنوعی که در نگاه اول تشخیص داده می شوند که مصنوعی می باشند ولی وقتی بر روی مژه کاشته می شود با مژه های طبیعی تفاوت ندارد . در این کاشت از چسب مخصوصی استفاده می شود .

امروزه بسیاری از خانم ها به دنبال زیبا تر کردن چهره خود هستند . یکی از فاکتور های زیبایی چهره کاشت مژه است ولی بعضی افراد به صورت ژنتیکی مژه های کم پشتی دارند از این رو به دنبال روش هایی هستند که بتوانند با آن به مژه های دلخواه خود دست یابند . یکی از این روش ها کاشت مژه به صورت موقت است ‌.

مژه موقت که به آن اکستنشن نیز گفته می‌شود تارهایی هستند که از موی مصنوعی ساخته شده و به کمک چسبی مخصوص به مژه‌های اصلی چسبانده می‌شود و فرد می‌تواند بین ۱۵ الی ۲۰ روز با نگهداری مناسب از آنها استفاده کند . تارهایی که در کاشت مژه موقت استفاده می‌شود .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو