کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه طبیعی 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مژه

مرکز تخصصی کاشت مژه در فردیس

کاشت مژه عمل زیبایی ساده‌ای است . که در آن تارهای مو در خط . مژه کاشته می‌شود . کاشت مژه معمولاً برای بیمارانی انجام می‌شود . که مژه‌هایشان ریخته . یا کم‌پشت . نازک و ضعیف است . متخصص فولیکول‌های مو را از پشت سر یا دیگر بخش‌های بدن می‌گیرد و آنها را یک به یک زیر پلک قرار می‌دهد.

در روش کاشت مژه طبیعی . ابتدا مژه‌هایی با نزدیک ‌ترین جنس به جنس . مژه‌های شما انتخاب می‌شوند . سپس با برش‌هایی بسیار ریز در نواحی مشخصی (نزدیک مژه‌های اصلی) در پلک بالا و پایین . کار گذاشته می‌شوند . در این روش، بسته به تراکم مژه‌های طبیعی شما . حدود ۵۰ تار مو برای هر چشم استفاده می‌شوند . از آن جایی که این روش پیچیدگی‌ها و ظرافت خاص خود را دارد، باید با استفاده از بیهوشی کامل یا موضعی و به دست متخصصان زیبایی انجام شود.

کاشت مژه، یکی از جدیدترین و البته پرطرفدارترین‌های آرایشی سال‌های اخیر است. کاشت مژه به معنای افزودن تارهای مژه مصنوعی بین مژه‌های طبیعی و اصلی است. حال این روند به صورت کلی به دو روش طبیعی و اکستنشن انجام می‌شود.

مژه‌های ضخیم و پرپشت از چیز‌هایی است که تقریبا همه مایل به داشتن آن هستند، اما گاهی به صورت ژنتیکی و یا بر اثر عوامل محیطی فرد از مژه‌های کم پشتی برخوردار می‌شود و برای رفع آن به روش‌های مختلفی دست می‌زند . اگرچه درمان‌های خانگی مختلفی برای تقویت مژه و پرپشت شدن آن‌ها وجود دارد، اما همانطور که می‌دانید این شیوه‌ها زمان بر هستند .

عمل کاشت مژه باید توسط متخصصان زیبایی انجام گیرد که تبحر ویژه ای برای انجام این عمل دارند زیرا این عمل نیز مانند عمل های دیگر دارای عوارضی می باشد و یک عمل اشتباه پزشک موجب آسیب به مژگان طبیعی بیمار می شود. متخصص زیبایی باید منطقه ای را انتخاب کند که نزدیک ترین جنس مو به مژه ها را دارد و با ایجاد برش های ظریف ردی از این جراحی به جای نگذارد تا به زیبایی موهای بیمار لطمه ای وارد نشود .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو