اکستنشن مژه چیست ؟

اکستنشن مژه چیست ؟ 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مژه

مرکز کاشت تخصصی مژه در فردیس

اکستنشن مژه را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می سازند و تک به تک لابه لای مژه ها با چسب می چسبانند و به این ترتیب مژها را پر پشت و زیبا می کنند تا دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی نباشد.

اکستنشن مژه را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می‌سازند و در میان مژه‌ها قرار می‌دهند. در این روش مژه اضافه تک‌به‌تک لابه‌لای مژه‌های پلک بالا با چسب اضافه می‌شود و به این ترتیب دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی یا آرایش زیاد چشم‌ها نیست.

تفاوت اکستنشن مژه با مژه مصنوعی مژه‌های مصنوعی که استفاده می‌شود با یک نگاه ساده کاملا قابل تشخیص می‌باشد اما هنگامی که شما اکستنشن برای مژه انجام می‌دهید ، به سادگی مشخص نمی‌شود و با مژگان خودتان تفاوت زیادی ندارد. علاوه بر این نتیجه‌ای که شما با اکستنشن مشاهده می‌کنید به مراتب خیلی بالاتر و بهتر از مژه مصنوعی می‌باشد و همین ‌طور مدت دوام اکستنشن پایدارتر است و مدت طولانی‌تری بر مژه‌های شما بدون تغییر باقی می‌ماند.

کاشت مژه در فردیس به این روش بسیار متداول‌تر است. در این روش، تارهای مژه را با چسب‌هایی با ماندگاری مشخص، بین مژه‌های اصلی شما می‌چسبانند. این روش معمولا به صورت چسباندن مژه‌های تک تک بین مژ‌ه‌های طبیعی انجام می‌شود و موی به کار رفته نیز می‌تواند از جنس موی انسان، موی حیوانات (اسب یا سمور) و فیبرهای ابریشمی یا مصنوعی باشد.

اگر مژه‌های پرپشت و زیبایی ندارید بهترین راه حل برای شما استفاده از مژه های والیوم است. از انواع کاشت مژه والیوم به عنوان کاشت مژه روسی نیز یاد می شود که با استفاده از آن می توانید لذت داشتن مژه های پرپشت تر و بیشتری را، نسبت به روش کلاسیک تجربه کنید. در این سبک مژه ها بسیار نازک و به قدری سبک هستند .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو