کاشت مو در فردیس

کاشت مو در فردیس 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مو

بهترین مرکز کاشت مو در فردیس

کاشت مو در فردیس ، یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی است که متقاضیان زیادی دارد . اگر شما هم متقاضی کاشت مو در فردیس هستید ، با ما باشید تا در ادامه با چگونگی انجام کاشت مو ، روش های کاشت مو و عوارض جانبی و هزینه این عمل زیبایی آشنا شوید . در نهایت نیز یکی از بهترین کلینیک های تخصصی کاشت مو در فردیس کرج را به شما معرفی خواهیم نمود .

دو روش اصلی کاشت مو ، FUT و FUE هستند که روش FUT این روزها کمتر انجام می شود . روش جدید دیگری که در اکثر کلینیک های کاشت مو رایج است ، روش SUT می باشد که مرحله برداشت مو به وسیله دستگاه و مرحله کاشت ، به صورت دستی انجام می گردد .

ریزش مو به دلایل هورمونی ، ژنتیکی و حتی پیری رخ می دهد که گاهی نمی توان جلوی آن را گرفت . ریزش مو باعث کاهش اعتماد به نفس شده و کیفیت زندگی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد .

با پیشرفت علم و روش هایی که اخیرا در کاشت مو به کار می رود ، نتایج رضایت بخشی به دست آمده که یکی از این روش ها ، ایجاد تکنیک FIT است . این روش نه تنها ایده آل ترین روش در جهان است بلکه محبوب ترین روش کاشت مو در فردیس کرج  به حساب می آید .

روال کاشت مو در فردیس هم اینگونه است که پس از انجام آزمایش خون لازم ، منطقه مورد نظر برای کاشت آماده می شود . پس از آمادگی برای کاشت ، موها تراشیده شده و بی حسی موضعی اعمال می شود .

کلینیک دکتر امید شعبانی از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی شهر اندیشه را در فاز سه شهر جدید اندیشه راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم اندیشه ، شهریار ، شهر قدس و فردیس مواجه شده است .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو