کاشت ابرو برای ساکنین فردیس

کاشت ابرو برای ساکنین فردیس 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت ابرو

کاشت ابرو در کلینیک پرنسس

کاشت ابرو در فردیس ، نوعی روشی درمانی است که در آن موهای قسمتی از سر فرد را به ناحیه‌ی ابرو منتقل می کنند ؛ کاشت ابرو در واقع از همان تکنیک‌ها و روش های کاشت مو بهره می‌ برد و می توان گفت که زیر مجموعه‌ی این روش درمانی محسوب می شود .

بسیاری از خانم‌ها تصور می‌کنند که تاتو و هاشور بهترین روش برای پر کردن ابروها و فرم دهی به آن‌ها است. این موضوع معمولا ناشی از عدم شناخت کافی از هریک از روش‌های زیبایی و مزیت‌ها و معایب آن است. باید بدانید که این دو روش موقتی هستند و ظاهری طبیعی به ابروهای فرد نمی‌بخشند. رنگ تاتو و هاشور شیمیایی بوده و با موهای طبیعی ابرو تفاوت دارند.  همچنین بعد از مدت کوتاهی باید برای تمدید آن اقدام شود .

شاید شما یکی از افرادی هستید که می‌خواهید برای جایگزینی موی از دست رفته در ابرو، سراغ کاشت ابرو بروید. ریزش ابرو از جمله عارضه‌هایی است که قطعاً زیبایی چهره را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد اما با پیوند ابرو قابل درمان خواهد بود. خانم‌هایی که زیاد از مواد آرایشی ابرو استفاده می‌کنند به خصوص اگر این مواد اصل نباشند، خیلی زود دچار ریزش ابرو می‌شوند.

یکی از مهم ترین مسائل در زیبایی چهره هر فردی داشتن ابروهای زیبا و پر پشت می باشد.امروزه افراد زیادی از جمله مدل ها و بازیگران و افراد مشهور اقدام به انجام کاشت ابرو طبیعی می نمایند.ابروهای نازک همانند گذشته دیگر جذابیتی نداشته و امروزه ابروهای پر پشت مورد توجه قرار گرفته است.افرادی که دچار کم پشتی و ریزش ابرو هستند متقاضیان کاشت ابرو طبیعی هستند.

ریزش موی ابرو که نام پزشکی آن هیپوتریکوزیس ابرو است به مرور زمان می‌تواند باعث نازک شدن مو یا از بین رفتن تکه‌های مو در یک یا هر دو ابروی فرد شود.  این مشکل مختص به جنسیت نبوده و می‌تواند هم مردان و هم زنان را درگیر کند. دلایل متعددی برای ریزش موی ابرو وجود دارند که ممکن است با علائم دیگری چون خارش، خشکی پوست و ریزش مو یا نازک شدن مو در سایر قسمت های بدن نیز همراه باشند.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو