چرا پوست را باید پاکسازی کرد؟

چرا پوست را باید پاکسازی کرد؟ 400 400 لیزر فردیس | تزریق ژل و بوتاکس در فردیس | کاشت ابرو و مو در فردیس
پاکسازی پوست

بهترین کلینیک پاکسازی پوست دکتر امید شعبانی

همانطور که همه ما می دانیم پوست نیاز به پاکسازی دارد تا ظاهر زیبایی را برای شما به ارمغان آورد بالا رفتن سن باعث تخریب اجزای شکل دهنده به پوست می‌ شود . پروتئین های کلاژن و الاستین از جمله‌ ی این اجزا هستند که بر زیبایی و جوانی پوست تاثیر بسیار دارند .

علاقه‌ به داشتن ظاهری جوان و حفظ جوانی به اندازه‌ ی خلقت انسان قدمت دارد. در سنگ ‌نوشته ‌های مصر باستان، آثار استفاده از روش ‌های آرایشی برای حفظ جوانی دیده می ‌شود و از دیر باز، کیمیاگران به دنبال اکسیر جوانی بوده ‌اند. یکی از مهم ‌ترین عناصر جوانی، پوست صورت است که متاسفانه بیشتر از هر جای بدن آثار پیری را به نمایش می ‌گذارد .

با افزایش سن و گذر زمان پوست به عنوان بزرگترین اندام بدن آسیب‌های رسیده ناشی از رژیم غذایی ناسالم، استرس و هوای آلوده را نشان می‌دهد. در پاکسازی پوست آلودگی‌هایی که به شکل جوش‌های سرسیاه، جوش سفید، تورم و لک‌ها درآمده‌اند از بین رفته و پوستی سالم و شاداب به ارمغان می‌آید.

روی پوست ما را به طور طبیعی چربی‌هایی می‌پوشانند که در حفظ رطوبت پوست موثرند و خواص ضد میکروبی هم دارند. در برخی افراد چربی‌ها روی پوست بدن تجمع پیدا می‌کنند، منافذ پوستی را می‌بندند و باعث آکنه و جوش می‌شوند. پاکسازی پوست بدن می‌تواند چربی‌های اضافی صورت را حذف کند .

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش آید که چرا باید پاکسازی  انجام دهیم، در جواب این سوال و بررسی دلایل پاکسازی پوست صورت باید بگوییم که صورت هر فردی غدد چربی زیادی دارد و این غده چربی‌های بسیار زیادی را در سطح پوست ترشح می‌کنند . زمانی که ترشحات این غدد خارج کرد روی سطح پوست پخش می‌شود و منجر به چرب شدن صورت می‌گردند .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20