لیزر مو های زائد در فردیس

لیزر مو های زائد در فردیس 400 400 دکتر امید شعبانی
لیزر موهای زائد

لیزر مو های زائد در کلینیک دکتر امید شعبانی

لیزر مو زائد در فردیس ، یکی از بهترین روش‌ها برای حذف دائمی موهای زائد بدن و صورت است. متقاضیان و علاقه‌مندان به این روش درمانی روز به روز در حال افزایش‌ می باشند و بیشتر افراد از نتایج آن رضایت دارند. البته شاید افراد زیادی را دیده باشید که از لیزر موهای زائد چندان رضایت نداشته و باعث شک شما نسبت به آن شده‌اند. عدم رضایت و نتیجه‌های نامطلوب، می‌تواند ناشی از انتظارات غلط متقاضی، عدم رعایت توصیه‌های قبل و بعد از لیزر یا انجام لیزر در کلینیک‌ها و مراکز نامعتبر باشد.

یک الی دو روز پس از جلسه درمانی لیزر موهای زائد، پوست ناحیه تحت درمان ممکن است دچار التهاب و قرمزی شود. کمپرس یخ و کرم های مرطوب کننده مثل آلوئه ورا به رفع التهاب پوست کمک می کند. اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و استفاده از کرم های ضد آفتاب پس از لیزر بسیار مهم است. در بعضی از بیماران به ویژه با پوست تیره ممکن است تاول اتفاق بیافتد .

به جرات می توان گفت رشد موهای زائد یکی از ناخوشایندترین اتفاقاتی است که تقریبا همه افراد با رسیدن به بلوغ آن را تجربه می‌کنند. موهای زائد با رشد در بعضی از نقاط بدن مانند زیربغل مشکلاتی مانند عرق کردن و بو گرفتن را به همراه دارد.

همینطور اصلاح یا اپیلاسیون موهای زائد باعث به وجود آمدن مشکلات دیگری مانند زخم شدن، خارش و حتی در بعضی از موارد باعث تیره شدن پوست می‌شود. ضمن اینکه اصلاح یا اپیلاسیون موهای زائد کاری زمان‌بر بوده و نتیجه آن اصلا ماندگار نیست.

حالا وقت آن رسیده تا بیشتر در مورد اهمیت دستگاه لیزر با شما صحبت کنیم. بهترین مراکز لیزر ویژگی هایی مشخصی دارند که آنها را به بهترین ها تبدیل می کند. که یکی از مهم ترین آنها دستگاه لیزر مورد استفاده است.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو