عمل بلفاروپلاستی چیست؟

عمل بلفاروپلاستی چیست؟ 400 400 دکتر امید شعبانی
بلفاروپلاستی

بهترین مرکز جراحی بلفاروپلاستی در فردیس

 بلفاروپلاستي یا جراحی زیبایی پلک در فردیس کرج  یکی از انواع جراحی های زیبایی صورت می باشد که به منظور جوانسازی یا بهبود ظاهر پلک های بالا یا پایین انجام می گیرد . با انجام این عمل می توان افتادگی پوست پلک ، نمای پف آلود و ناهمواری های ناشی از برجستگی یا قرار گیری نامناسب کمپارتمان های چربی اطراف چشم را بهبود بخشید .

همه ما تمایل به زیبایی و جوانی داریم . بنابراین طبیعی است که در جستجوی راهی برای جوان تر شدن چهره باشیم . جراحی پلک یا بلفاروپلاستی پروسه ‏ای است . که طی آن پوست پلک بریده شده تا چربی‏ های اضافه برداشته شود . عمل بلفاروپلاستی باعث جمع شدن حجم چربی پشت پلک و باز شدن چین و چروک های اطراف چشم می شود .

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی در فردیس، یک عمل جراحی برای بهبود ظاهر پلک‌ها است. این جراحی می‌تواند روی هردو پلک بالایی و پایینی یا تنها یکی از آن‌ها انجام شود. بلفاروپلاستی هم به جهت زیباسازی نواحی پیرامون چشم و هم برای درمان مشکلات عملکردی پلک استفاده می‌ شود.

دلیل اصلی برای بسیاری از متقاضیان جراحی پلک ، افتادگی و پوست اضافه پلک‌ها است . این جراحی می ‌تواند پوست نواحی پیرامون چشم را سفت و لیفت کند و ظاهری جذاب‌ تر، جوان ‌تر و هوشیارتر به صورت شما هدیه دهد . گاهی اوقات هم از بلفاروپلاستی برای رفع موانع بینایی ناشی از پلک‌های افتاده استفاده می‌شود .

متاسفانه پلک بالایی و گاهی پلک پایینی شما در اثر افزایش سن و تجمع چربی، پف کرده و متورم شده و دچار افتادگی می‌شوند . همین فرآیند پیری گاهی موجب افتادگی و تورم پلک ها هم می شود. با افزایش سن به مرور زمان پوست پلک شما شل، عضلاتش ضعیف  و بالشتک‌های چربی مربوط به آن‌ دچار تورم شده و بیشتر به چشم می‌آیند .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو