تفاوت اکستنشن مژه با مژه مصنوعی

تفاوت اکستنشن مژه با مژه مصنوعی 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مژه

مرکز کاشت مژه ( اکستنشن ) در فردیس

هنگامی که اکستنشن مژه انجام می دهید این مژه ها تفاوت زیادی با مژه های طبیعی تان ندارد و به سختی قابل شناسایی است اما مژه های مصنوعی را می توان با یک نگاه ساده تشخیص داد. نتیجه اکستنشن  به مراتب بالاتر و بهتر از مژه مصنوعی است. اکستنشن مدت دوام بیشتری دارد و زمان طولانی تری روی مژه های شما باقی می ماند.

در کاشت موقت ماندگاری آن از 2 الی 4 هفته می باشد و نیازی به ترمیم وجود ندارد. اما ماندگاری اکستنشن از 21 تا 30 روز می باشد و نیاز به ترمیم بعد از 30 روز دارد .

در ابتدا باید اشاره کنیم که کاشت مژه‌ای که ما به طور معمول در روزمره می‌شنویم را معمولا به اشتباه برای اکستنشن مژه به کار می‌برند. اکستنشن مژه با کاشت مژه بسیار متفاوت است.

اکستنشن یا به عبارتی کاشت مژه مصنوعی، به عنوان راه حلی موقت در اختیار خانم‌ها قرار گرفته تا مشکل کم‌پشتی مژه‌های خود را حل کنند. در این روش، مژه‌های ساخته شده از مواد مصنوعی، برای افزایش طول و ضخامت به مژه‌های طبیعی چسبانده می‌شوند.

فرایند آن کاملا بدون درد است و انجام آن حدود یک تا دو ساعت و نیم به طول می‌‌انجامد. در حالی که کاشت مژه، جراحی حساسی است که توسط متخصص و با پیوند زدن موی قسمت‌های دیگر بدن به پلک انجام می‌شود.

کاشت مژه یکی از متدهای جدید در افزایش زیبایی چشم محسوب می شوند، شما با استفاده از این متد ها می توانید مژه های پرپشت تر و بلندتری داشته باشید و حالت چشمانتان را تغییر دهید

تفاوتی که بین کاشت و اکستنشن  وجود دارد این است که کاشت طبیعی تر از اکستنشن مژه بنظر می آید، کاشت  فرآیندی پیچیده ای دارد چون بصورت جراحی و پیوند در نزدیک چشم و خطرناک است و همه افراد هم نمی توانند این روش را انجام دهند

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو