بهترین مرکز لیزر در فردیس کرج

بهترین مرکز لیزر در فردیس کرج 400 400 دکتر امید شعبانی
لیزر مو های زائد

مرکز لیزر مو کلینیک دکتر امید شعبانی

بهترین مرکز لیزر در فردیس ، در زمینه‌ی ارائه خدمات زیبایی و درمان مشکلات پوست و مو شروع به‌ کار کرده است . از بین بردن موهای زائد ، جوانسازی پوست ، از بین بردن جای جوش ، آکنه ،  لیفت ابرو ، لیفت چشم، لیفت شقیقه ، جراحی لابیاپلاستی ، عوارض ناشی از ماه گرفتگی و حاملگی ، پاکسازی ، جوانسازی و لایه ‌برداری پوست ، میکرودرم ، تزریق ژل ، چربی ، فیلر ، بوتاکس و لیزر موهای زائد از جمله موارد پرکاربرد می باشند که این خدمات در مرکز لیزر فردیس ارائه می شود  .

لیزر درمانی اگر با دستگاه مناسب و زیر نظر پزشک انجام شود معمولا هیچ عارضه ای ندارد و بهترین نتیجه حاصل می شود . کلینیک لیزر دکتر امید شعبانی در فردیس کرج کلینیکی است که با دارا بودن برترین دستگاه های روز دنیا در زمینه اختصاصی لیزر در فردیس بتواند جزء برترین مراکز لیزر در فردیس کرج به شمار آید .

در بین چندین دستگاه های معتبر و اورجینال روزدنیا تعدادی در بهترین کلینیک لیزر وجود دارد تا برای هر پوست و فیزیک و اختلاف مقاومت پوست بین خانم ها و آقایان  بهترین خدمات را ارائه کنیم . تا در معرض آسیب کمتر تابش و فرکانس آن قرار بگیرید و در کمترین مراحل شما به بهترین بازخورد ممکن دسترسی پیدا کنید .

برای از بین بردن موهای زائد روشهای بسیاری وجود دارد که رایج ترین این روشها در بین عموم شامل شیو کردن، اپلاسیون، وکس، کرم موبر، و … می ­باشند؛ که این روشها دائمی نیست و برگشت مو به سرعت اتفاق می ­افتد.
ولی یکی از بهترین و موثرترین راه هایی که برای از بین بردن دائمی موها وجود دارد لیزر است.

برداشتن مو از یک فولیکول مو نابود شده در مرکز لیزر فردیس دائمی می باشد . با این حال ، افرادی که  در جلسات لیزر موهای زائد قرار دارند ، می توانند این  انتظار را داشته باشند که در برخی نواحی بدن تعدادی از موهای دوباره رشد  کنند.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو