بهترین روش کاشت مو در فردیس

بهترین روش کاشت مو در فردیس 400 400 دکتر امید شعبانی
کاشت مو در فردیس

مرکز کاشت مو کلینیک پرنسس

کاشت مو در فردیس به روش SUT، سعی جراح بر آن است تا فولیکول ها را به گونه ای استخراج کند که حداقل میزان بافت پوست سر همراه با آن برداشته شود . به عبارتی انتقال فولیکول ها به تنهایی و بدون اتصال به بقایای بافتی پوست سر این امکان را ایجاد می کند تا در نهایت حداکثر تعداد فولیکول های کاشته شده ، رشد کنند و این عامل خود وجه تمایز نتایج حاصل از پیوند مو به روش SUT از سایر تکنیک ها می باشد . ناگفته باقی نماند که ویژگی استخراج فولیکول های خالص در تکنیک FIT نیز تا حدودی صادق است ، اما از آنجایی که در روش SUT فرآیند استخراج به طور کامل به وسیله دستگاه های پیشرفته ای انجام می شود ، لذا نتایج حاصل از     SUT  به مراتب بهتر و طبیعی تر خواهند بود .

برای کاشت مو چندین روش مختلف وجود دارد که از جمله آن ها می توان به روش های SUT، FUE، FUT و…اشاره کرد. تمام این روش ها در اصل یک روش کاشت مو هستند و به صورت بنیادین فرق چندانی با هم ندارند؛ اما تفاوتی که باعث به وجود آمدن چندین روش می شود آن است که هر کدام از این ها در تعیین بانک و ذخیره موی فرد و همچنین روش کاشت و زیر سازی برای کاشت با یکدیگر تفاوت دارند .

این روش اغلب مورد استفاده قرار می گیرد . از نکات مثبت این فرایند می توان به عدم نیاز به پانسمان ، بخیه و عمل جراحی اشاره کرد. دکتر پوست و موی شما با کمک دستگاه های اتوماتیک کاشت مو را تا 14000 تار موی واقعی انجام می دهند . بر اساس تحقیقات این آمار به طور تقریبی سه برابر روش های قدیمی است .

خط رویش در این روش کاشت مو به صورت طبیعی است. علاوه بر این موی سر شما دارای تراکم بالایی خواهد بود و فولیکول های موهایتان از بین نخواهد رفت و تمامی این ها به خاطر این است که کلیه عملیات برداشت و فریز کردن با یک فرایند انجام می گیرند.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو