برترین کلینیک تزریق بوتاکس در فردیس ❤️

برترین کلینیک تزریق بوتاکس در فردیس ❤️ 765 455 دکتر امید شعبانی

بوتاکس و معرفی انواع برند بوتاکس

برترین کلینیک تزریق بوتاکس در فردیس

امروزه یکی از بهترین روش ها که به عنوان یک درمان زیبایی در تمامی کلینیک های زیبایی شهر قدس استفاده می شود بوتاکس است .

در سرتاسر دنیا تزریق بوتاکس یکی از پرطرفدارترین روش ها برای حفظ جوانی و زیبایی است .

بوتاکس چیست ؟

بوتاکس یک نوع محلولی است که به عضله های صورت که حاوی چین و چروک هستند تزریق می شود و از منقبض شدن سلول های عصبی صورت جلوگیری می کند .

امروزه برندهای مختلفی از بوتاکس را تولید می کنند و هر یک از آنها زیبایی صورت را مورد هدف قرار می دهند . انواع بوتاکس با ویژگی های مختلف برای هر فرد در منطقه فردیس با هر شرایط قابل استفاده هستند .

برای تشخیص بهترین نوع بوتاکس و انتخاب یک برند بهتر است با پزشک مشورت کنید و می توانید با بهترین کلینیک منطقه دکتر امید شعبانی در تماس باشید . زیرا تنها پزشک در منطقه فردیس است که می تواند بهترین نوع بوتاکس و برند را به شما معرفی کند .

بوتاکس چند نوع است ؟

همان طور که گفتیم بوتاکس دارای انواع مختلف با برندهای مختلف هستند که برای تزریق به صورت استفاده می شود .

بوتاکس دیسپورت ( Dysport)

یکی از معروف ترین نوع بوتاکس که در بین تمامی برندها شهرت زیادی دارند بوتاکس دیسپورت است . این بوتاکس یک محصول انگلیسی است که برای از بین بردن چین و چروک های صورت بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .

از این محصول برای محو کردن خطوط نازک روی صورت استفاده می شود ، تزریق آن باعث می شود تا عضله های صورت بی حرکت بمانند و این بی حرکت ماندن باعث می شود که چین و چروک های صورت به طور کامل از بین برود .

دیسپورت یک بوتاکس بسیار قوی است که که با سایر بوتاکس ها تفاوت های زیادی دارد . یکی از اصولی ترین تفاوت های این بوتاکس این است که دیسپورت محلولی نورو توکسینی است علاوه بر انواع فوایدی که دارد پروتئین دیگر هم در آن وجود دارد .

وجود این نوع پروتئین در بوتاکس باعث می شود که در همان ناحیه تزریق بوتاکس ارسال پیام به مغز و به وجود آمدن چین و چروک ها متوقف شود . بر اساس این نوع عملکرد این بوتاکس بسیار قوی است و باعث می شود تا به طور کامل چین و چروک های موجود روی صورت از بین برود .

برای اطلاعات کامل از این نوع بوتاکس یعنی بوتاکس دیسپورت به مقاله مجزا درباره آن مراجعه کنید .

بوتاکس زئومین ( Xeomin)

بوتاکس زئومین یکی دیگر از بوتاکس های مهم است که بیشتر برای محو کردن خطوط صورت از آن استفاده می شود . این محصول مانند سایر محلول های تزریقی مانع رسیدن پیام های عصبی به مغز می شود . این بوتاکس به گونه ای عمل می کند کع عضلات صورت ثابت باقی می مانند و هیچگونه انقباضی در آن به وجود نمی آید .

یکی از تفاوت های اصلی بوتاکس زئومین با سایر بوتاکس ها این است که دیگر نیازی نیست در دمای پایین نگهداری شود به همین دلیل استفاده از آن بسیار راحت است . به همین دلیل بیشتر متخصصان پوست ترجیح می دهند . در اولین انتخاب از بوتاکس زئومین استفاده کنند . این بوتاکس به عنوان یکی از بهترین برندها در سرتاسر جهان شناخته می شود و به دلیل اینکه هیچگونه مواد افزودنی در آن وجود ندارد عملکرد بالا و قوی دارد .

زمانی که این مواد به صورت تزریق می شود بدن پاتن کمتری را نسبت به محلول تولید میکند . بعد از تزریق بوتاکس زئومین نتیجه آن با گذشت 10 روز قابل مشاهده است و ماندگاری آن بین 6 تا 9 ماه است

بوتاکس نورونوکس ( Neuronox)

بوتاکس نورونوکس یکی از بوتاکس هایی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و ساخت کشور کره است و مانند سایر برندها برای تزریق از سوزن استفاده می شود .

بوتاکس نورونوکس یک محلول است از رساندن پیام های پیری زودرس ، استرس و انبساط عضلات صورت جلوگیری می کند . بعد از تزریق این بوتاکس فعالیت های عضلات صورت کاهش پیدا می کند و به مرور زمان پین و چروک ها از بین می روند و چهره جوانتر و زیباتر می شود . و بعد از 7 روز تاثیر خود را نشان می دهد و ماندگاری آن بین 4 الی 6 ماه است . البته باید به این نکته توجه داشت که ماندگاری بوتاکس به شرایط بیمار و چگونگی تزریق بستگی دارد و ممکن است در برخی افراد بیش از شش ماه ماندگاری داشته باشد .

بعد از تزریق بوتاکس نورونوکس ممکن است که افراد عوارضی را بر روی صورت خود مانند کبودی در محل تزریق را مشاهده کنند که این عوارض بسیار کوتاه است و سریع از بین می رود . همچنین ممکن است در برخی موارد خاص افراد دچار سردرد ، حالت تهوع ، افتادگی پلک و سرماخوردگی شوند به همین دلیل بهتر است برای جلوگیری از بروز این عوارض قبل از تزریق با پزشک صحبت کنید و اگر بیماری زمینه ای دارید با پزشک در میان بگذارید . مقاله بوتاکس نورونوکس را حتما بخوانید .

بوتاکس کنیتوکس ( Conitox)

بوتاکس کنیتوکس تولید یکی از برندهای پینی است که به عنوان یکی از بهترین برندهای بوتاکس شناخته می شود . 

این بوتاکس مانند سایر بوتاکس ها یک محلول تزریقی است و از ارسال پیام های عصبی به مغز جلوگیری می کند و باعث از بین رفتن چین و چروک های صورت می شود . این محلول باید در دمای پایین نگهداری شود و نباید در دمای بالا قرار بگیرد . بعد از تزریق با گذشت سه روز نتایج خود را بر روی پوست نشان می دهد و ماندگاری این بوتاکس بین 3 الی 5 ماه است .

بوتاکس درماتوکس ( Dermatox)

بوتاکس درماتوکس یکی از برندهای است که در کشور ایران از آن استفاده زیادی می شود . استفاده از این محلول باعث جوان تر شدن و زیباتر شدن پوست صورت می شود و کاربردهای دیگری در علم پزشکی دارد .

بوتاکس مصبورت ( Masport)

بوتاکس مصبورت یکی دیگر از برندهایی است که در کشور ایران سیستم مورد استفاده قرار میگیرد . این بوتاکس برای از بین بردن خط اخم که بین دو ابرو به وجود می آید کاربرد دارد و آن را به طور کامل از بین می برد . بیشتر پزشکان که در ایران کار بوتاکس انجام می دهند برای از بین بردن خط اخم از این محلول استفاده می کنند .

چگونه می توان بوتاکس تقلبی را تشخیص داد ؟

یکی از اصلی ترین روش هایی که می توانید با آن بوتاکس تقلبی از اصل را تشخیص دهید قیمت آن است که باید به عنوان یک مصرف کننده این مورد را مد نظر داشته باشید . بهتر از بگوییم اگر پزشکی یک بوتاکس را با هزینه پایین تر به شما ارئه می دهد احتمالا این بوتاکس تقلبی است و بهتر است قبل از تزریق تحقیقات لازم را انجام دهید . استفاده از بوتاکس های ارزان و تقلبی می تواند آسیب های جبران ناپذیر را به زیبایی و صورت شما وارد کنند به همین دلیل بهتر است به این نکته بسیار توجه داشته باشید و قبل از آن هرگونه تزریق بر روی صورت به خوبی راجع به محلول و مواد مورد استفاده تحقیق کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید .

برای تزریق بوتاکس در فردیس به کجا مراجعه کنیم؟

انتخاب پزشک خوب برای تزریق بوتاکس بسیار مهم است زیرا هنوز هم پزشکان ماهر هنگام استفاده از آن محتاط هستند .

به این دلیل که اگر چه بوتاکس می تواند در صاف کردن چین و چروک ها موثر باشد . اما اگر به درستی صورت نگیرد ، باعث شل شدن بیش از حد عضلات و در نتیجه افتادن پلک ها یا ایجاد ابروهای ناصاف می شود .

پس حتما مطمئن شوید که پیش پزشکی ماهر این کار را انجام می دهید ، پرا که دوز تزریق و تکنیک آن باید به دقت کنترل شود ، اگر به دنبال دکتر خوب برای بوتاکس در فردیس هستید ما کلینیک زیبایی در استان البرز یکی از مراکز پیشرفته  زیبایی  در فردیس دکتر امید شعبانی را به شما پیشنهاد می کنیم .

مرکز بوتاکس کلینیک زیبایی پوست ، مو ، لیزر ، دکتر امید شعبانی کاملترین مجموعه های زیبایی در استان تهران و یکی از مجهزترین مراکز پوست و لیزر در ایران نیز می باشد که با مجوز بهداشت و درمان ، در زمینه خدمات زیبایی فعالیت می نماید ، هدف اصلی کلینیک دکتر امید شعبانی با شعار سلام به زیبایی ارائه خدمات با کیفیت جهت سلامتی و جوانی و طراوت پوست و زیبایی شما به سبک خودتان می باشد .

از خدمات مرکز بوتاکس در اندیشه می توان به رفع چین و چروک پیشانی با بوتاکس پیشانی در فردیس ، رفع خطوط دور چشم با بوتاکس دور چشم در فردیس ، رفع خطوط خرگوشی بینی با بوتاکس بینی در فردیس ، کاهش تعرق زیر بغل با بوتاکس زیر بغل در فردیس و کف دست ، رفع خط خنده با بوتاکس خط خنده در شهر فردیس ، بالا بردن لیفت ابرو با بوتاکس ابرو در فردیس اشاره کرد .

کلینیک زیبایی پرنسس دکتر امید شعبانی یکی از بهترین و پیشرفته ترین کلینیک در منطقه است 

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

شماره تلفن بهترین کلینیک زیبایی 

021-91306562

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.6/5 - ( 46 رأی )

منو