آیا بلفاروپلاستی همیشه جنبه زیبایی دارد؟

آیا بلفاروپلاستی همیشه جنبه زیبایی دارد؟ 400 400 دکتر امید شعبانی
بلفاروپلاتسی

بهترین مرکز تخصصی جراحی پلک کلنیک دکتر امید شعبانی

جراحی برداشتن پلک در فردیس همواره جنبه زیبایی ندارد و در بسیاری موارد کاملا یک عمل درمانی محسوب می ‎شود تا از خطرات احتمالی که ممکن است به چشم و بینایی وارد شود جلوگیری گردد. قبل از اقدام و تصمیم گیری برای انجام این روش باید با پزشک و جراح خود مشورت کنید و نمونه کارهای قبلی را مشاهده نمایید. تمامی ابهامات و سوالات خود را در جلسه مشاوره بپرسید تا بتوانید با آگاهی کامل انتخاب درستی انجام دهید.

همانطور که گفته شد . عمل بلفاروپلاستی یا عمل پلک . نوعی از جراحی بر روی پلک چشم میباشد . که در آن، پلک چشم ، بازسازی و ترمیم میشود . به بیانی دیگر بلفاروپلاستی عملیست که در آن با ترمیم ناهنجاری ها . ضعف ها و نواقص پلک های اطراف چشم . هم افتادگی پلک درمان شده . و هم پف و چین و چروک زیر چشم برداشته میشود.

معمولا بلفاروپلاستی به صورت سرپایی انجام شده . و حتی نیازی به بستری شدن هم ندارد . این عمل معمولا نیاز به بیهوشی نداشته، تحت بی حسی موضعی انجام می شود. این سبب میشود که خطرات و عوارض بیهوشی در این عمل وجود نداشته باشد.

بطور معمول شما فقط تزریق دو آمپول بی حسی را در اطراف پلک خود احساس خواهید کرد. و بعد از آن شما دیگر چیزی حس نمیکنید. اما گاهی جراح بخاطر استرس و بی تابی بیمار، ممکن است به او آرام بخش بدهد. این آرام بخش میتواند هم خوراکی باشد و هم تزریقی.

تقریباً نتیجه جراحی پلک یک روش دائمی محسوب می شود .  اما مسائلی مانند پیری زودرس پوست و یا مصرف دخانیات زیاد . یا چاق و لاغر شدن های متعدد مقداری . روی نتیجه دریافت شده . تاثیر گذار خواهد بود . مراقبت های پوستی بعد از جراحی پلک از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید

منو