آیا بلفاروپلاستی همیشه جنبه زیبایی دارد؟

آیا بلفاروپلاستی همیشه جنبه زیبایی دارد؟ 400 400 لیزر فردیس | تزریق ژل و بوتاکس در فردیس | کاشت ابرو و مو در فردیس
بلفاروپلاتسی

بهترین مرکز تخصصی جراحی پلک کلنیک دکتر امید شعبانی

جراحی برداشتن پلک در فردیس همواره جنبه زیبایی ندارد و در بسیاری موارد کاملا یک عمل درمانی محسوب می ‎شود تا از خطرات احتمالی که ممکن است به چشم و بینایی وارد شود جلوگیری گردد. قبل از اقدام و تصمیم گیری برای انجام این روش باید با پزشک و جراح خود مشورت کنید و نمونه کارهای قبلی را مشاهده نمایید. تمامی ابهامات و سوالات خود را در جلسه مشاوره بپرسید تا بتوانید با آگاهی کامل انتخاب درستی انجام دهید.

همانطور که گفته شد . عمل بلفاروپلاستی یا عمل پلک . نوعی از جراحی بر روی پلک چشم میباشد . که در آن، پلک چشم ، بازسازی و ترمیم میشود . به بیانی دیگر بلفاروپلاستی عملیست که در آن با ترمیم ناهنجاری ها . ضعف ها و نواقص پلک های اطراف چشم . هم افتادگی پلک درمان شده . و هم پف و چین و چروک زیر چشم برداشته میشود.

معمولا بلفاروپلاستی به صورت سرپایی انجام شده . و حتی نیازی به بستری شدن هم ندارد . این عمل معمولا نیاز به بیهوشی نداشته، تحت بی حسی موضعی انجام می شود. این سبب میشود که خطرات و عوارض بیهوشی در این عمل وجود نداشته باشد.

بطور معمول شما فقط تزریق دو آمپول بی حسی را در اطراف پلک خود احساس خواهید کرد. و بعد از آن شما دیگر چیزی حس نمیکنید. اما گاهی جراح بخاطر استرس و بی تابی بیمار، ممکن است به او آرام بخش بدهد. این آرام بخش میتواند هم خوراکی باشد و هم تزریقی.

تقریباً نتیجه جراحی پلک یک روش دائمی محسوب می شود .  اما مسائلی مانند پیری زودرس پوست و یا مصرف دخانیات زیاد . یا چاق و لاغر شدن های متعدد مقداری . روی نتیجه دریافت شده . تاثیر گذار خواهد بود . مراقبت های پوستی بعد از جراحی پلک از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20